VELIO UNI 125 W1 Černá (3 000 K) | Velio

VELIO UNI 125 W1 Černá (3 000 K)

Velio je unikátní produkt, který kombinuje svítidlo a vzduchotechnickou vyústku do jednoho stropního prvku tak, aby splňoval vysoké nároky architektů na jednoduchou uniformní strukturu stropů. Je vhodný pro velké otevřené prostory, ale také malé místnosti, jakými jsou toalety. Už není třeba trpět kompromisy při rozmísťování svítidla a talířového ventilu na maličkém stropě např. ve spíži, ani se snažit nějak sladit jejich design. Velio vyřeší osvětlení i odvětrání.

Jeho výhodou je to, že může být použit jako samostatné svítidlo nebo jako vyústka pro větrání, nebo jako kombinace obou. Benefitem je pak méně různorodých prvků na stropě jako obvykle.

Velio UNI 125 W1 Černá 3000 K je černé barvy a barva světla je teplá bílá 3000 K. (K dispozici je také Velio v bílé barvě a také s barvou světla neutrální bílá 4000 K.)

 

Design_by_stasko

 

 

 

 

Objednací číslo: 91301

 

Naša cena s DPH:
Na sklade: 50 ks
2 406,70 EUR
Vyberte farbu:
ks
Nasledujúci produkt
Predchádzajúci produkt

pred-objednávka
buďte medzi prvými
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem